KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088554
nr 1408 8554
Birgitta Månsson. Signerad. Olja på duk, 21x21, yttermått inklusive ram: 35x35 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:42:19
19/7 19:37:19
19/7 19:37:59